O nás

Projekt Svět baseballistů


Projekt Svět baseballistů vznikl v roce 2015 jako informační kanál pro mladé baseballisty, který mapoval naší cestu evropským baseballem. Během roků však projekt prošel drobnými změnami.

Prvotní záměr nám nevyšel úplně podle představ. Naše cesta tím ale neskončila. Zaměření zůstalo stejné, akorát jsme začali věnovat pozornost ligovým utkáním v německé Bundeslize a edukačním článkům.

Jak měsíce ubíhaly, tak jsme přišli s novým nápadem. Začali jsme tvořit videa, která mají sloužit jako pomůcka pro mladé nadhazovače, co si nevědí rady v tréninku. Neobešlo se to bez povšimnutí a po vzájemné domluvě jsme uskutečnili náš první tréninkový kemp v Kladně, pro místní klub Miners.

Kemp nás nakopl natolik, že jsme společnými silami, se Stefanem Müllerem a Dr. Alexem Lee, vytvořili koncept programu pro rozvoj českého baseballu, který je plánovaný ke spuštění začátkem roku 2021 ve spolupráci s NBP (Národní baseballový program). 

V roce 2021 jsme přišli s konceptem SB Athletics, který se věnuje komplexnímu tréninku rozvoje. Cílem našeho projektu je vytvořit značku, která nemá v České republice obdoby a začít tím nový trend v trénování a přístupu k rozvoji talentované mládeže.


Pokud by Vás zajímalo více o našem projektu, tak si můžete poslechnout podcast On_Deck pod záštitou České baseballové asociace.

Jan Tomek

Honza si 3 dny neholil hlavu. 

VÍCE ZDE

Tomáš Ondra

Tomáš je prostě Tomáš 

VÍCE ZDE

Jedna z věcí, která nám jde